top of page

Hizmetlerimiz

Bu yurtta öğrencinin her ihtiyacı düşünüldü...

1,2,3 ve 4 kişilik oda seçeneklerimiz bulunmakta, katlarda yeterli sayıda banyo/WC  ortak kullanılmaktadır.

 

Odalar düzenli olarak personelimiz tarafından temizlenmektedir.

 

Tüm odalarda buzdolabı, ayrıca 2 kişilik odalarda LCD televizyon bulunmaktadır.

 

Öğrencilerimize sınırsız, ücretsiz ve yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır.

 

Her öğrenci için bir dolap ve çalışma masası bulunmaktadır.

 

Ortak kullanım için geniş ve sessiz bir etüd salonunun yanısıra kendilerini evlerinde gibi hissedebilecekleri büyük ekran LCD TV bulunan bir dinlenme odası bulunmaktadır.

 

Isıtma, İzmir'in sadece bu bölgesinde bulunan termal sistem ile sağlanmakta, kış aylarında kalorifer 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalıştırılmaktadır. Yine termal sistem ile 24 saat kesintisiz sıcak su sağlanmakta, her katta ortak kullanım için günlük olarak temizlenen banyolar bulunmaktadır.

 

Kahvaltı ve akşam yemeği fiyatlarımıza dahil olup kendi yemekhanemizde servis edilmektedir. Kahvaltı açık büfe olup, akşam yemeği de tarafımızdan özenle seçilen profesyonel bir firma tarafından sağlanmaktadır.

 

 

Hem zemin katta TV odasında, hem de İzmir Körfez manzarasını izleyerek sohbet edebilecekleri geniş terasımızda öğrencilerimiz ücretsiz sıcak içeceklerini hazırlayabilmekte, yemek saatleri dışında isterlerse yurdumuzun mutfağını da kullanabilmektedir. 

 

Öğrencilerin ortak kullanımı için çamaşır makinaları, ütü ve ütü masaları bulunmaktadır.

 

Bina girişindeki güvenlikli giriş sistemi ile yabancıların girişi önlenmekte, güvenlik kameraları ile bina girişi ve kat araları sürekli olarak izlenmektedir.

 

Tüm odalarda ve kat aralarında bulunan yangın dedektörleri periyodik olarak muayene ettirilmekte, sürekli faal tutulmaktadır.

 

Gündüz personelinin yanısıra yurdumuzda gece görevlisi de bulundurulmakta, olası acil durumlara karşı öğrencilerimiz asla yalnız bırakılmamaktadır.

bottom of page